Vali oma valikukriteeriumid, sisesta kogu vajalik teave ja saa parim pakkumine


Mis on Credit15?

Credit15 on Eesti populaarsemaid laenuvõrdlusportaale, mis pakub võimalust võrrelda ja saada laene. Siin saad vaadata Eesti nõutavaimaid ja populaarseimaid laenuettevõtteid, kes pakuvad nii uutele kui ka püsiklientidele kasulikke laenutingimusi.

Credit15 kaudu võib klient saada pakkumise mõne minuti jooksul.
Arvestades tänapäeva tehnoloogia arengut, võidakse ka raha üle kanda 15 minuti jooksul, säästes oluliselt aega.

Vali enda jaoks sobiv laenuettevõte.

Meie unistused võivad olla erinevad: kes tahab minna reisile, kes soovib teha korteris või majas remonti, kes tahab soetada endale uue auto, võib-olla tahad sinagi saada mingit ammu soovitud asja. Credit15 aitab sinu unistusi ja soove täita! Väikelaen aitab teha kõike seda. Vali vajalikud kriteeriumid (laenusumma, tagasimaksetähtaeg, kuumakse, intress) ning leia ettevõte, kes vastab kõige rohkem sinu kriteeriumitele.

Soovitame vaadata iga laenuettevõtet eraldi ja alles siis valida ettevõte, kes pakub sulle kõige sobivamat laenu!

Miks kasutada laenuvõrdlust?

Mõnikord võrdlevad inimesed enne kauba või teenuse ostmist hindu. Et inimene oleks piisavalt informeeritud, peab võrdlus olema õige, et võrdlusest tulenev kokkuhoid oleks reaalne. Lihtsasti ligipääsetav ja mõistetav teave kauba/teenuse kohta on kasulik nii tarbijale kui ka ettevõttele.

Nii on ka laenuvõrdlusega. Teavet laenuandjate kohta meie võrdlusportaalis uuendatakse regulaarselt, mistõttu meil on kättesaadavad laenuettevõtete uusimad pakkumised ja teenused. Erinevaid laenuandjaid võrreldes on võimalik valida kõige väiksema kuumaksuga laenuandja, madalamad intressid, suurem laenusumma ja pikem tagasimaksetähtaeg. Laenuettevõtete võrdlemine käib üpris kiirelt ja lihtsalt.

Kui tekib küsimusi või miski jääb ebaselgeks, näiteks seoses maksete hilinemisega, saad konkreetse vastuse laenuettevõtte kodulehelt. Harilikult on laenuandjate kodulehtedel osa „Korduma kippuvad küsimused“, kust võib leida vastuseid erinevatele küsimustele ja saada selgust.

Millist teavet võib saada laenude võrdlemisel?

Laenude võrdlemisel portaalis Credit15 võib saada olulist teavet, mis aitab valida kõige sobivama laenu. Laenuvõrdlus annab järgmist teavet.

  • Väikseim ja suurim laenusumma, mida pakub konkreetne laenuandja.
  • Suurim esimese laenu summa.
  • Tagasimaksetähtaeg.
  • Kõrgeim krediidi kulukuse määr (KKM).
  • Komisjonitasu.
  • Vanusepiirid.
  • Laenu kogukulud.

Kasuta portaali Credit15 laenude võrdlemiseks tasuta.

Laenude võrdlemine meie portaalis ei lähe sulle midagi maksma, laenuvõrdlus on kättesaadav absoluutselt kõigile ilma mingi tasuta! Olgu lisatud, et laenu võib kasutada mis tahes eesmärgil ja sa ei pea sellest kellelegi aru andma.

Aitame iga päev suurel hulgal inimestel leida kasulik ja sobiv laenuandja ning aitame ka sind!