Autolaenud: 2 pakkumist

€ 20000 Esimene laen
€ 600 - 20000 Summa

1 aasta - 2 aastat Tähtaeg
21 - 65 Vanus

Kättesaamine 15 min jooksul
Intress alates 4,5%
Litsenseeritud pank

€ 20000 Esimene laen
€ 1000 - 20000 Summa

1 aasta - 10 aastat Tähtaeg
21 - 74 Vanus

Kättesaamine 15 min jooksul
Sobib igaks elujuhtumiks
Intress alates 7.9%
Fjordbank.ee - AB Fjord Bank
Aadress: Rinktinės g. 5, LT-09234 Vilnius
Telefon: 661 6666
E-post: info@fjordbank.ee
Maksimaalne KKM: 36.15%
Tähtaeg: alates 1 aastat kuni 2 aastat
Näide: 5000 € laenu võtmisel 48 kuuks on igakuine maks 135.15 € ja maksusumma kokku 6487.03 € krediidi kulukuse määraga APR 14.26%
Tfbank.ee - TF Bank AB
Aadress: Vabaõhumuuseumi tee 1 13521 Tallinn, Eesti
Telefon: 6075775
E-post: info@tfbank.ee
Maksimaalne KKM: 52.08%
Tähtaeg: alates 1 aastat kuni 10 aastat
Näide: 5000 € laenu võtmisel 60 kuuks on igakuine maks 133.29 € ja maksusumma kokku 7997.40 € krediidi kulukuse määraga APR 22.29%

Mis on autolaen?

Tänapäeval kasutab üha rohkem inimesi liikumiseks autot ja seepärast ära lase käest võimalust, mida pakuvad sulle erinevad laenuettevõtted, ning taotle autolaenu, et soetada järelmaksuga oma unistuste auto - ükskõik mis marki (saad osta auto mis tahes tootjalt).
Autolaen on hea lahendus, kui soovid soetada auto ja maksta selle eest hiljem. Võid soetada uue või kasutatud auto - kõik sõltub sinu soovist ja võimalustest.
Koos Eesti üldise majandusliku arenguga on arendanud oma tegevust mitmed laenuettevõtted, kes pakuvad oma klientidele võimalust võtta laenu auto ostmiseks (autolaen). Tuleb märkida, et laenuettevõtete pakutavad tingimused on muutunud demokraatlikumaks ja laiale tarbijate ringile vastuvõetavaks ning laenu saab võtta igaüks, nii et otsi julgesti meie kodulehelt ettevõtteid, kes annavad autolaene.

Võimalik laenusumma ja tagasimaksetähtaeg

Kõik teavad, et uue ja kasutatud auto hinnad on erinevad, mistõttu on ka laenuettevõtete pakutavad summad erinevad - isegi kuni 30 000 € tagasimaksetähtajaga 84 kuud (7 aastat).
Võib-olla soovid soetada kasutatud autot ja sul on vaja laenata kõigest 2000 €, aga võib-olla ikkagi tahad uut autot otse salongist ja sul on vaja 30 000 €. Sellepärast ongi laenusummad erinevad.
Kui soovid võtta autolaenu pikema tagasimaksetähtajaga, pead tingimata arvestama, et sel juhul on intressimäär kõrgem kui lühemaks ajaks võetava laenu puhul.

Kas ilma sissetulekuta on võimalik saada autolaenu?

Kui sa ei saa ei palka ega pensioni, võib sul tekkida laenu taotlemise ja saamisega raskusi. Mispärast? Vastus on lihtne: laenuettevõtted kardavad, et sa ei suuda laenu määratud ajaks tagasi maksta. Mõtle ise: kas laenaksid kellelegi raha (näiteks 200 €), kui kahtleksid, et sul on üldse võimalik seda kokkulepitud ajaks tagasi saada? Sinu vastus on pigem „ei“! Mõnikord on kasulik panna ennast laenuandja olukorda, kui sa ei suuda mõista, miks laenuettevõte sulle laenu ei anna.
Samal ajal on oluline märkida, et on ka selliseid laenuandjaid, kes soostuvad andma laenu püsiva sissetulekuta inimestele, kuid sel juhul peavad ettevõtted võtma suure riski, mis võib tähendada kõrgemat intressimäära ja suuremat laenukulu. Seepärast mõtle enne laenu võtmist järele, kas suudad laenu tähtaegselt tagastada, kui sinu kuusissetulekud on madalad.

Laenu saamise tingimused

Laenu saamiseks ja auto soetamiseks peavad sul olema täidetud järgmised tingimused.

 • Pead olema Eesti Vabariigi elanik.
 • Vanus 18 kuni 75 aastat.
 • Hea krediidiajalugu.
 • Pidev kuusissetulek.
 • Konto Eestis olevas pangas.
 • Toimiv telefoninumber.
 • ID-kaart või mobiil-ID.

Pea meeles, et ettevõtete madal intressimäär pole sugugi mitte alati kõige odavam! Kindlasti pead vaatama ka konkreetse ettevõtte teisi pakkumisi, et näha, millised võivad olla laenu vormistamisega seotud halduskulud! Enne laenulepingule alla kirjutamist kontrolli kõik kulud üle.

Kus esitada laenutaotlus?

Internetis ei saa mitte ainult osta erinevaid kaupu, vaid ka esitada taotlusi erinevate laenude (sealhulgas unistuste auto soetamiseks vajaliku laenu) saamiseks kodust väljumata, mis säästab märkimisväärselt sinu aega. Kui laenuettevõte saab taotluse, vaadatakse see läbi ja antakse vastus. Taotluse kinnitamise korral tuleb sul võib-olla minna lähimasse ettevõtte kontorisse lepingule alla kirjutama.

Kui sa ei soovi esitada autolaenutaotlust internetis, võid muidugi üle vaadata kõik laenuettevõtete pakkumised, valida neist sobivaim ja seejärel minna lähimasse ettevõtte kontorisse, et esitada taotlus kohapeal, kuid sel juhul kulub taotluse esitamiseks rohkem aega. Seepärast mõtle, kas poleks mõistlikum esitada autolaenutaotlus interneti kaudu. Praegusel ajal koostavad laenuettevõtted oma kodulehe nii, et laenutaotluse esitamine käiks võimalikult selgelt ja lihtsalt.

Peamised eelised

 • Tagatist ja/või käendust pole vaja;
 • Laenata saab kuni 30 000 €;
 • Kaskopoliis pole kohustuslik.

Autolaenu hindamine

Iga kliendi autolaenutaotlust hinnatakse eraldi. Seepärast võivad intressid, tagasimaksetähtaeg, laenusumma jne olla erinevad.

Näiteks kui sul on halb krediidiajalugu, on summa, mida sul on võimalik saada, väiksem, kuid intressimaksud suuremad võrreldes hea krediidiajalooga.

Kui võtad laenu esimest korda, on väga tõenäoline, et laenuettevõte pakub sulle palju väiksemat summat, sest tal pole vähimatki aimu, kas suudad laenu määratud ajaks tagastada.

Kui laenu andmisega kaasnevat riski peetakse väga suureks, siis kahjuks laenu ei anta. Kuid ära anna alla: täida teiste laenuettevõtete taotlused ja jää vastust ootama. Mõni laenuandja ikkagi annab laenu inimestele, kellel on probleeme laenu saamisega. Võib-olla annab teine laenuettevõte sulle laenu, et saaksid lõpuks teostada oma unistuse või soetada kauaoodatud auto.

Tähtis!

 • Laenuettevõtted võivad täiendavalt nõuda pangakonto väljavõtet, et veenduda inimese maksevõimes;
 • Auto soetamisel tuleb arvestada ka muude erinevate kuludega, mis kaasnevad näiteks registreerimisega, kindlustamisega ja/või kaskoga jne, seepärast mõtle laenutaotluse täitmisel ka nende kulude peale: võib-olla on vaja laenata suur summa;
 • On olemas autolaenulepingu ennetähtaegse lõpetamise võimalus, mille korral laenuettevõte ei pruugi lisamaksu kohaldada.

Laenuandjate võrdlus on absoluutselt kõigile tasuta kättesaadav. Credit15 omab õigust saada tasu tehingute eest, mis on tulenenud kasutaja üleminekust laenuandjate lehtedele. Aitame iga päev suurel hulgal inimestel leida kasulik ja sobiv laenuandja ning aitame ka sind!

Tähelepanu! Iga laen kujutab endast finantskohustust. Enne lepingule alla kirjutamist tuleb hoolikalt tutvuda teenuse tingimustega ja vajaduse korral konsulteerida spetsialistiga.