Kiirlaenud: 4 pakkumist

€ 5000 Esimene laen
€ 100 - 5000 Summa

3 kuud - 5 aastat Tähtaeg
18 - 75 Vanus

Kättesaamine 15 min jooksul
Intress alates 2%
Lisatasuta maksepuhkus

€ 20000 Esimene laen
€ 600 - 20000 Summa

1 aasta - 2 aastat Tähtaeg
21 - 65 Vanus

Kättesaamine 15 min jooksul
Intress alates 4,5%
Litsenseeritud pank

€ 15000 Esimene laen
€ 100 - 15000 Summa

3 kuud - 5 aastat Tähtaeg
18 - 65 Vanus

Kättesaamine 15 min jooksul
Intress alates 8,99%%
Kohene laenu väljamakse

€ 20000 Esimene laen
€ 1000 - 20000 Summa

1 aasta - 10 aastat Tähtaeg
21 - 74 Vanus

Kättesaamine 15 min jooksul
Sobib igaks elujuhtumiks
Intress alates 7.9%
Credit24.ee - IPF Digital Estonia OÜ
Aadress: Lõõtsa 5 (VIII korrus), 11415 Tallinn
Telefon: +372 614 3400
E-post: klienditeenindus@credit24.ee
Maksimaalne KKM: 51.78%
Tähtaeg: alates 3 kuud kuni 5 aastat
Näide: 1000 € laenu võtmisel 12 kuuks on igakuine maks 95 € ja maksusumma kokku 1135 € krediidi kulukuse määraga APR 24%
Fjordbank.ee - AB Fjord Bank
Aadress: Rinktinės g. 5, LT-09234 Vilnius
Telefon: 661 6666
E-post: info@fjordbank.ee
Maksimaalne KKM: 36.15%
Tähtaeg: alates 1 aastat kuni 2 aastat
Näide: 5000 € laenu võtmisel 48 kuuks on igakuine maks 135.15 € ja maksusumma kokku 6487.03 € krediidi kulukuse määraga APR 14.26%
Bondora.ee - Bondora AS
Aadress: A. H. Tammsaare tee 56 Tallinn 11316, Eesti
Telefon: +372 609 3088
E-post: klienditugi@bondora.com
Maksimaalne KKM: 51.96%
Tähtaeg: alates 3 kuud kuni 5 aastat
Näide: 2870 € laenu võtmisel 60 kuuks on igakuine maks 85.41 € ja maksusumma kokku 5295.52 € krediidi kulukuse määraga APR 32.94%
Tfbank.ee - TF Bank AB
Aadress: Vabaõhumuuseumi tee 1 13521 Tallinn, Eesti
Telefon: 6075775
E-post: info@tfbank.ee
Maksimaalne KKM: 52.08%
Tähtaeg: alates 1 aastat kuni 10 aastat
Näide: 5000 € laenu võtmisel 60 kuuks on igakuine maks 133.29 € ja maksusumma kokku 7997.40 € krediidi kulukuse määraga APR 22.29%

Kiirlaenud

Siit võid leida odavaimad laenud. Võtsime teabe üldiselt kokku, et igaüks saaks teada, kuidas leida parim kiirlaen. Saad vastuse ka järgmistele küsimustele:

 • Kas tasuta laen on tõesti tasuta?
 • Mis on intressivaba kiirlaen?
 • Millega tuleb kiirlaenu võttes arvestada?

Võrdle kiirlaene

Aitame kõigil säästa aega ja raha, tehes erinevaid kiirlaenupakkumisi, et leiaksid väikseima kulukusega laenu. Võrdlustabelis saad võrrelda kiirlaene - teavet uuendatakse pidevalt, sest krediidiasutused muudavad pidevalt tingimusi ja hindu.

Millist teavet võib saada laenude võrdlemisel?

 • Suurim esimese laenu summa.
 • Väikseim ja suurim summa, mida pakub laenuandja.
 • Tagasimaksetähtajad.
 • Laenuvõtja vanusepiirid.
 • Maksimaalne krediidi kulukuse määr.
 • Laenu tagastamise näited.

Miks kiirlaenud?

Tänapäeval interneti abil lihtne leida erinevaid laenupakkumisi. Tuleb vaid täita laenutaotlus ja oodata vastust. Positiivse vastuse korral saad raha kätte kõigest minutitega. Kiirlaenudel on pangalaenudega võrreldes rohkem eeliseid. Suurim eelis on see, et kiirlaenude puhul saab raha kiiresti kätte. Kui sinu kukkur vajab kiiret täitmist, võid saada isegi kuni 5000 € mõne minuti jooksul. Kiirlaenud on hea valik neile, kes vajavad kuu lõpus pisut rohkem raha mõne arve maksmiseks või suure ostu tegemiseks. Kiirlaene pakkuvad laenuandjad on sageli huvitatud nende inimeste aitamisest, kes vajavad kiiresti lisaraha.

Veel üks kiirlaenude eelis on see, et laenu pole vaja kindlustada, aga kui laenu ei tagastata õigeaegselt, võib kogukulu kasvada pikaajaliste laenude kogukulust suuremaks. See on tavaliselt seotud täiendavate kuludega, mis koos kõrge intressimääraga võivad ületada laenu põhisumma.

Peamised eelised

 • Esimene laen ilma intressita.
 • Võid saada laenu lühikese aja jooksul.
 • Lai valik laenuandjaid.

Kiirlaenude puudused

Kiirlaenudel on ka puudusi. Mitut kiirlaenu võttes võib inimestel tekkida võlg, mida on raske ühe maksega tasuda. Seepärast on vaja kindlasti kaaluda kiirlaenude koondamist üheks pikema tagasimaksetähtajaga ja väiksema kuumaksega laenuks. Kiirlaene koondades saad kindlasti säästa rohkem raha.

Suured laenukulud ongi kiirlaenude peamine puudus. Intressimäär on harilikult palju kõrgem kui teistel laenutüüpidel. Kuna kiirlaenudel puudub kindlustus, võtavad laenuandjad suurema riski, mis tähendab, et nad vajavad kõrgemaid intressimäärasid.

Kiirlaenude intressimäärad väljenduvad üldiselt krediidi kulukuse määras, mis võib tõusta isegi saja protsendini. Samal ajal võib tegelik intressimäär olla pangalaenudega võrreldes petlik. Kiirlaenu korral, mille tagasimaksetähtaeg on alla aasta, soovitame laenu kogukulu välja arvutada.

Soovitamne kiirlaene, kui sul on tekkinud väikesed lisakulud, aga kui plaanid reisi või autoostu, soovitame võtta pangalaenu.

Intressivabad kiirlaenud

Kiirlaenudel on võrdlemisi kõrged intressimäärad, kuid paljud kiirlaenuandjad pakuvad ka intressivabu laene. Internetist võib tõepoolest leida laenuandjaid, kes pakuvad intressivabu kiirlaene! Interneti krediidiasutuste vahel on kõva konkurents ja sageli pakuvad laenuandjad esimest laenu intressivabalt. Olemasolevad kliendid, kes on varem laenu võtnud, pigem sellist pakkumist ei saa. Seepärast soovitame enne sellise teenuse valimist laenu tingimused hoolikalt üle vaadata.

Tänapäeva krediiditurul leidub hulgaliselt laenuandjaid, kes pakuvad esimest laenu intressivabalt. Valides iga kord uue laenuandja, võib saada intressivaba laenu, kuid ei saa kasutada eeliseid, mida pakutakse ainult olemasolevatele klientidele. Uutel klientidel on laenusaamise protsess pikem: tuleb läbida isikutuvastus, täita laenuankeet jne. Olemasolevatel klientidel seevastu tarvitseb vaid valida summa ja tagasimaksetähtaeg. Uued kliendid tähendavad laenuandjale uusi riske, mistõttu esimese laenu summa on piiratud.

Tähtis

 • Intressivaba laen ei tähenda alati tasuta laenu. Soovitame alati järele uurida, millised on intressivaba laenu võtmisega seotud lisakulud.
 • Enamikul juhtudel on intressivaba laenu tagasimaksetähtaeg piiratud.
 • Raha kohe kätte - raha kiire kättesaamine kiirlaenude puhul ongi põhjus, miks paljud kliendid valivad kiirlaenuteenuse.
 • Kiirlaenud on kasulikud, kui sul on tekkinud väikesed lisakulud, aga kui plaanid reisi või autoostu, soovitame võtta pangalaenu.

Riskid

 • Uut laenu võttes pead enne laenulepingu allkirjastamist hindama kõiki riske.
 • Kiirlaenudel on pangalaenudega võrreldes harilikult kõrged intressimäärad ja lühikesed tagasimaksetähtajad.
 • Kiirlaenude puhul on peaaegu alati võimalik tagasimaksetähtaega pikendada, makstes laenu pikendamise eest komisjonitasu.

Uue laenu taotlemine käib kiiresti ja lihtsalt

Tänu moodsale tehnoloogiale on laenutaotluse esitamine interneti kaudu tänapäeval palju lihtsam kui varem. Pole vaja minna krediidiasutusse ja kulutada aega, selle asemel võib esitada taotluse kiiresti ja lihtsalt, täites internetis taotluse vormi ja läbides isikutuvastuse. Positiivse vastuse korral makstakse raha kohe välja ja see jõuab pangaarvele 15 minuti jooksul, kui laenuandja ja laenuvõtja pangakonto on ühes pangas. Olemasolevatel klientidel on võimalus saada suur summa ja neil on taotluse esitamise protsess lihtsam: tuleb vaid valida vajalik summa ja tagasimaksetähtaeg.

Laenuandjate võrdlus on absoluutselt kõigile tasuta kättesaadav. Credit15 omab õigust saada tasu tehingute eest, mis on tulenenud kasutaja üleminekust laenuandjate lehtedele. Aitame iga päev suurel hulgal inimestel leida kasulik ja sobiv laenuandja ning aitame ka sind!

Tähelepanu! Iga laen kujutab endast finantskohustust. Enne lepingule alla kirjutamist tuleb hoolikalt tutvuda teenuse tingimustega ja vajaduse korral konsulteerida spetsialistiga.