Krediidiliinid: 1 pakkumine

€ 5000 Esimene laen
€ 100 - 5000 Summa

3 kuud - 5 aastat Tähtaeg
18 - 75 Vanus

Kättesaamine 15 min jooksul
Intress alates 2%
Lisatasuta maksepuhkus
Credit24.ee - IPF Digital Estonia OÜ
Aadress: Lõõtsa 5 (VIII korrus), 11415 Tallinn
Telefon: +372 614 3400
E-post: klienditeenindus@credit24.ee
Maksimaalne KKM: 51.78%
Tähtaeg: alates 3 kuud kuni 5 aastat
Näide: 1000 € laenu võtmisel 12 kuuks on igakuine maks 95 € ja maksusumma kokku 1135 € krediidi kulukuse määraga APR 24%

Krediidiliin

Igaühel meist võib elus tekkida olukord, kus on vaja kiiresti raha suure ostu tegemiseks või ammuse mõtte teostamiseks. Selles olukorras võib aidata krediidiliin, mis on tänapäeval üks populaarsemaid kiirlaenu tüüpe ja mis alles hiljaaegu täiendas pakkumisi Eesti krediiditurul. Krediidiliin toimib nagu krediitkaart: see on rahaarve, millelt saad võtta vajaliku summa sulle antud laenulimiidi piires, st 30 kuni lausa 5000 eurot, enda määratud tagastamistähtajaga.

Et saada krediidiliini, peab sul olema aktiivne telefoninumber ja konto Eestis olevas pangas ning sa pead olema alaline Eesti elanik vanuses vähemalt 18 aastat. Tuleb lisada, et alaealistele krediidiliini ei anta.

On ettevõtteid, kes pakuvad krediidiliini alles vähemalt 20 aasta vanustele. Üheks põhjuseks võib olla see, et 18- ja 19-aastased noored ei pruugi veel mõista, mida tähendavad kohustused, ning enamik neist alles õpib ega oma püsivat sissetulekut.

Mille poolest erineb krediidiliin kiirlaenust?

Kiirlaenuga võrreldes on krediidiliin soodsam laenutüüp, sest see ei paku mitte ainult häid laenu saamise tingimusi, vaid ka palju väiksemat laenuintressi. Olgu öeldud, et intresse tuleb maksta ainult kasutatava rahasumma eest.

Krediidiliin on hea abiline, kui on vaja leida lahendus ettenägematute kulude tekkimisel: sellega saad ajada oma rahaasju märksa mugavamalt.

Peamised eelised

 • Fikseeritud madal intressimäär;
 • Intresse tuleb maksta ainult kasutatava rahasumma eest;
 • Pole vaja selgitada raha kasutamise eesmärki;
 • Iga klient saab valida nii oma krediidiliini limiidi kui ka tagasimaksetähtaja;
 • Tagatist ja/või käendust pole vaja;
 • Krediidiliini summat võib kasutada ühekorraga või osade kaupa mis tahes kellaajal;
 • On võimalus võtta laenu korduvalt.

Krediidiliin täidab krediitkaardi arvelduskrediidi funktsiooni

Juba eespool mainisime, et krediidiliin toimib nagu krediitkaart. Põhimõtteliselt on krediidiliin sama mis krediitkaardi arvelduskrediit, kuid krediidiliini peetakse sageli arvelduskrediidist paremaks, sest krediidiliini kliendil on võimalus valida, millise summa kui pikaks ajaks ta laenuettevõttelt võtab, piirates sel moel kulutatavat summat ja vähendades võimalust sattuda võlgnike nimekirja.

Kui vormistad kõik krediidiliini saamiseks vajalikud dokumendid ja kirjutad lepingule alla, kannab sinu valitud ettevõte taotletud krediidiliini mahu üle. Kui kasutad kas või väikeski summat krediidiliinist või isegi kogu summat, pead hakkama seda aegamööda tagasi maksma. Kui tasud määratud kuul minimaalse kuumaksu, saad seda summat määratud krediidiliini mahus uuesti kasutada.

Kuna saadud krediidiliinis võetakse intresse vaid kasutatud summa eest, on hea teada, et krediidiliinis kasutatud summat saab tagasi maksta märksa kiiremini, hoides niiviisi intresside pealt kokku.

Võimalik krediidiliini summa ja kättesaamise aeg

Aitame iga päev suurel hulgal inimestel leida neile sobivat krediidiliini, seepärast mõtle kiiresti välja, millise krediidiliini valid sina!

Krediidiliini summa sõltub iga ettevõtte tingimustest ja pakkumistest. Rohkem teavet nende tingimuste kohta võib saada iga laenuandja kodulehelt. On laenuandjaid, kes pakuvad krediidiliini summas kuni 5000 €, mis on küllaltki muljet avaldav. Iga laenuettevõte hindab taotlust individuaalselt, võttes arvesse kliendi krediidiajalugu, maksevõimet ja muid näitajaid. Sel põhjusel võib esimese laenu summa olla väiksem, aga kui ennast laenuandjale tõestad, võid taotleda krediidiliini suurema summa peale.

Krediidiliini võib saada pangaarvele 15-30 minuti jooksul pärast taotluse kinnitamist (tingimusel, et sinu ja valitud laenuandja konto on ühes ja samas pangas). Kui sina ja laenuettevõte kasutate erinevate pankade teenuseid, võib raha jõuda sinu pangaarvele ühe tööpäeva jooksul.

Krediidiliini tagasimaksetähtaja ületamine

Küllalt sageli mõtlevad inimesed erinevaid laene vormistades (sh krediidiliini taotledes), et nad suudavad laenu õigeaegselt tagastada. Kuid elus tuleb ette olukordi, kus inimene kaotab töö ja igasuguse sissetuleku, mille tagajärjel tekivad täitmata laenukohustused ja rikutud krediidiajalugu. Laenuandjat ei huvita sinu töötuksjäämine, sest võlg jääb võlaks, mis tuleb määratud tähtajaks tasuda. Maksete hilinemise korral määratakse trahviprotsendid (viivised), mis on sätestatud sõlmitud lepingus.

Olgu lisatud, et kohustuste pikaajalise mittetäitmise korral võidakse alustada võla sissenõudmise menetlust, mis mõjub sinu krediidiajaloole negatiivselt ja teeb sinu igasuguse edaspidise laenutaotlemise raskeks.

Kasulik

 • Valitud krediidiliini saab vormistada mis tahes nädalapäeval;
 • Laenutaotluse läbivaatamisel kontrollitakse kliendi maksevõimet;
 • Krediidiliini saab tagasi maksta ühekorraga või osade kaupa;
 • Krediidiliini mittetagastamine võib rikkuda sinu krediidiajaloo.

Laenuandjate võrdlus on absoluutselt kõigile tasuta kättesaadav. Credit15 omab õigust saada tasu tehingute eest, mis on tulenenud kasutaja üleminekust laenuandjate lehtedele. Aitame iga päev suurel hulgal inimestel leida kasulik ja sobiv laenuandja ning aitame ka sind!

Tähelepanu! Iga laen kujutab endast finantskohustust. Enne lepingule alla kirjutamist tuleb hoolikalt tutvuda teenuse tingimustega ja vajaduse korral konsulteerida spetsialistiga.