Koondamine: 3 pakkumist

€ 20000 Esimene laen
€ 600 - 20000 Summa

1 aasta - 2 aastat Tähtaeg
21 - 65 Vanus

Kättesaamine 15 min jooksul
Intress alates 4,5%
Litsenseeritud pank

€ 15000 Esimene laen
€ 100 - 15000 Summa

3 kuud - 5 aastat Tähtaeg
18 - 65 Vanus

Kättesaamine 15 min jooksul
Intress alates 8,99%%
Kohene laenu väljamakse

€ 20000 Esimene laen
€ 1000 - 20000 Summa

1 aasta - 10 aastat Tähtaeg
21 - 74 Vanus

Kättesaamine 15 min jooksul
Sobib igaks elujuhtumiks
Intress alates 7.9%
Fjordbank.ee - AB Fjord Bank
Aadress: Rinktinės g. 5, LT-09234 Vilnius
Telefon: 661 6666
E-post: info@fjordbank.ee
Maksimaalne KKM: 36.15%
Tähtaeg: alates 1 aastat kuni 2 aastat
Näide: 5000 € laenu võtmisel 48 kuuks on igakuine maks 135.15 € ja maksusumma kokku 6487.03 € krediidi kulukuse määraga APR 14.26%
Bondora.ee - Bondora AS
Aadress: A. H. Tammsaare tee 56 Tallinn 11316, Eesti
Telefon: +372 609 3088
E-post: klienditugi@bondora.com
Maksimaalne KKM: 51.96%
Tähtaeg: alates 3 kuud kuni 5 aastat
Näide: 2870 € laenu võtmisel 60 kuuks on igakuine maks 85.41 € ja maksusumma kokku 5295.52 € krediidi kulukuse määraga APR 32.94%
Tfbank.ee - TF Bank AB
Aadress: Vabaõhumuuseumi tee 1 13521 Tallinn, Eesti
Telefon: 6075775
E-post: info@tfbank.ee
Maksimaalne KKM: 52.08%
Tähtaeg: alates 1 aastat kuni 10 aastat
Näide: 5000 € laenu võtmisel 60 kuuks on igakuine maks 133.29 € ja maksusumma kokku 7997.40 € krediidi kulukuse määraga APR 22.29%

Laenude koondamine

Sul on mitu laenu ja sulle tundub, et nende eraldi tagastamine on kahjumlik? Kui sinu vastus nendele küsimustele oli jaatav, pakume sulle lahenduse: nüüd saad kallid laenud üheks koondada, vähendades sedasi oma laenkulusid ja igakuiseid makseid.

Laenude koondamise eelised:

  • vähendad igakuiseid makseid;
  • saad ühe laenu ja säästad raha.

Mida tähendab laenude koondamine üheks laenuks?

Kõigi laenude koondamine üheks laenuks teise laenuandja juures tähendab uut laenu, mis vastab kõigi sinu laenude kogusummale, üht makset ja üht laenuandjat. Enam pole vaja teha igale laenuettevõttele eraldi makset, sest laenude koondamine võimaldab teha korraga vaid ühe makse.

Kui sul on mitu kõrge intressiga laenu, on kasulikum need koondada, kui maksta mitmele laenuandjale. Kui sul on mitu kiirlaenu, võid kergemini kaotada kontrolli ja sattuda võlgnike nimekirja. Õigeaegselt tagastamata kiirlaenud lähevad maksetähtaja pikendamisel kalliks.

Laenukulude vähendamiseks on mitu võimalust üks variantidest on paremate tingimustega pikaajaline laen. Koondades laenud, võid säästa aega, parandada tingimusi ja vähendada märkimisväärselt kulusid. Kui saad laenu teiste laenude koondamiseks, langetatakse kõrget intressimäära ja sulle jääb vaid üks makse. Saad koondada kõik kallid laenud üheks ja nende kogusumma võib ulatuda isegi 10 000 euroni. Laene saab koondada isegi võlgade olemasolu korral.

Peamised eelised

  • Võimalus koondada mitu laenu üheks laenuks;
  • Väiksemad kuumaksed;
  • Madal intressimäär.

Kuidas koondada?

Tuleb aru anda kõigist laenudest, mis tuleb tasuda, ja leida nende kogukulu. Seejärel leida laenuandja, kes võiks selle kulusumma kustutada ja madalamat intressi pakkuda. Näiteks võid kasutada meie kodulehte, et leida laenuandja, kes vastab sinu nõuetele ja soovidele.

Praegu on mitu laenuandjat, kes pakuvad laenude koondamist. Sa valid laenuandja ja esitad laenude koondamise taotluse. Täida taotluse vormis kõik vajalikud väljad, märkides ära kõik olemasolevad laenud ja nende kogusumma.

Saanud laenutaotluse, vaatab laenuandja selle läbi ja kinnitab selle, seejärel tuleb sõlmida uus laenuleping. Laenuandja, kes pakub laenude koondamist, kannab raha otse kiirlaenuettevõtetele üle. Kindluse mõttes peaks klient võtma kiirlaenuettevõtetega ühendust veendumaks, et laenu jääk on kustutatud. Enam pole vaja muretseda, nüüd on vaid üks laen ühes kohas.

Mida silmas pidada?

Kiirlaenud on hea lühiajaline lahendus, eriti kui esimest laenu pakutakse 0%-se komisjonitasuga.  Samal ajal on mõningatel juhtudel kerge sattuda olukorda, mida sa pole ette aimanud, ning siis on heaks lahenduseks laenude koondamine.

Tähtis on mõista asja olemust ja kiiresti teha õige otsus. Isegi kui see tundub raske, märgi täpselt ära kõik krediidikulud, mida tasud. Ilma aruandeta pole võimalik leida head lahendust.

Võrdlus tegelike kuludega

Laenuasutused hindavad iga klienti eraldi ja laenukulud võivad erineda. Selgitavaid vastuseid kliendi küsimustele näiteks hilinenud maksete, tegemata maksete, vastutustundliku laenuvõtmise või maksete väljatoomise kohta (krediidi kulukuse määr, pikendamispoliitika, kontaktteave jne) saab konkreetse teenusepakkuja kodulehelt.

Kui laenukulud tunduvad sulle liiga suured, otsi laenuandjaid, kes pakuvad laene paremate tingimustega.

Konto väljavõte

Selleks, et langetada otsus laenu väljastamise kohta, võib laenuandja nõuda pangakonto väljavõtet.  Selle abil soovib laenuandja veenduda, et klient teeb makseid ja tema kuusissetulek võimaldab tasuda uut laenu.

1. Koosta aruanne.

Tähtis on jälgida, kui palju laenudest oled tasunud ka kui palju on veel tasuda.

2. Otsi korraga mitu laenuandjat.

Võrdle mitut laenuandjat, kes pakuvad laenude koondamist, võrdle nende tingimusi ja intressimäärasid.

3. Jälgi oma rahalisi vahendeid

Isegi kui sul esineb rahalisi raskusi, on võimalus koondada kallid laenud üheks laenuks. Laenude koondamine võib olla teine võimalus teha kõike õigesti. Laenude koondamisega võid säästa raha, vähendades igakuiseid makseid ja parandades oma rahalist seisu.

Mis suurendab võimalust saada laenude koondamist?

  • Sa oled Eesti elanik ja vähemalt 21-aastane.
  • Sul on käendaja ja kindel sissetulek.

Laenuandjate võrdlus on absoluutselt kõigile tasuta kättesaadav. Credit15 omab õigust saada tasu tehingute eest, mis on tulenenud kasutaja üleminekust laenuandjate lehtedele. Aitame iga päev suurel hulgal inimestel leida kasulik ja sobiv laenuandja ning aitame ka sind!

Tähelepanu! Iga laen kujutab endast finantskohustust. Enne lepingule alla kirjutamist tuleb hoolikalt tutvuda teenuse tingimustega ja vajaduse korral konsulteerida spetsialistiga.